ARAKAIN - Official site


czczengeng


INFO

Aktualizace: 14.2.2019

ikona info

TV Rockparáda - Arakain opět první!

27.5.2013

Děkujeme za vaši stálou podporu, která nás v TV Rockparádě vynesla opět na 1. místo! Tentokrát "jsme to opravdu nečekali", a o to víc nás umístění těší :-). 

Červnovou Rockparádu můžete sledovat na FajnRock TV v premiéře 1. června od 11 hodin. Zhlédnout ji samozřejmě můžete i online od 2. do 30. června na www.rockparada.cz, dále také na TV Kass nebo Youtube kanálu

Pokud nás opět budete chtít podpořit můžete tak učinit prostřednictvím sms ve tvaru: RP 9 odeslané na číslo 903 55 10. Hlasovat můžete od 1. až do 25. června. 

Ještě jednou velký dík za neutuchající podporu a těšíme se na některém z početných letních festivalů!  


Arakain v květnu na Slovensku nevystoupí – kapela popírá spekulace  

20.5.2013

Na základě množících se dotazů fanoušků kapely Arakain ohledně údajných květnových koncertů na Slovensku se kapela rozhodla uvést tyto dezinformace na pravou míru.  

V posledních dnech se totiž ve slovenských médiích začaly objevovat informace, že Arakain v květnu odehraje několik koncertů na Slovensku. Nic z toho není pravda, Arakain se v květnu na Slovensko skutečně nechystá.

Kapela pokračuje ve své nabité festivalové sezóně. Už nyní ale může prozradit, že na Slovensko zavítá na několik koncertů v rámci svého podzimního turné. 


Ano : Ano (4.5.2013 Zámek Dobřichovice)

6.5.2013

Jiří svatba 


ikona info

Úžasné DVD tour je minulostí

28.4.2013

Právě včera skončilo naše jarní DVD tour. Děkujeme všem fanouškům za úžasnou atmosféru na posledním koncertě v Kolíně, stejně tak jako na celém turné. Věříme, že jste si to nejen včera užili stejně jako my!

Připomenout si atmosféru ze včerejšího Kolína si můžete ve Fotogalerii.  

Pokud se už teď těšíte na letní festivaly dočkáte se jejich temrínů během tohoto večera. Na první z nich vyrážíme už v úterý 30. dubna do Tovačova.

Těšíme se na vás!  


ikona info

ARAKAIN v květnové Rockparádě

25.4.2013

Děkujeme za Vaše hlasy v dubnové Rockparádě. Jen díky vám jsme se opět dostali na 1. místo!  

Květnovou Rockparádu můžete zhlédnout v premiéře na FAJNROCK TV ve středu 1. května od 17 hodin.  Od 2. do 31. května pak můžete sledovat Rockparádu online na www.rockparada.cz

Pokud nás opět bude chtít podpořit svými hlasy stačí odeslat, od 1. do 14. května, sms ve tvaru RP 9 na číslo 903 55 10. Děkujeme za vaši podrporu! 


ikona info

Přijďte si s námi užít poslední koncerty tour

23.4.2013

Jarní DVD tour uteklo tak neuvěřitelně rychle, že už před sebou máme jen dva poslední koncerty. Přijďte si je s námi v pátek a sobotu užít! Těšíme se na vás v Toužimi (26.4.) a v Kolíně (27.4.).

Ještě jednou si zasloužíte poděkování za přízeň a skvělou atmosféru, kterou nás na koncertech nabíjíte. Díky, že jste za námi dorazili i v mrazech, sněhu a nedali jste přednost ani skvělému počasí minulý víkend :-).

Vážíme si toho a těšíme se už za 4 dny!


První dva koncerty DVD tour za námi!

11.3.2013

Díky všem za úžasnou a nabíjející atmosféru na našich prvních dvou koncertech DVD tour v Polné a Olomouci. Připravili jste nám dokonalý start do nové sezóny a my Vám za to ještě jednou děkujeme!

Jaká byla atmosféra v Polné můžete zjistit i ze zbrusu nových fotek v naší Galerii.

Novinky jsou pro vás připraveny i v na našem shopu, kde můžete už nyní vybírat z nové kolekce mikin, triček a tílek.

Těšíme se na vás opět v tomto týdnu hned na 3 koncertech - ve středu v Ústí nad Labem, v pátek v Plzni a v sobotu v Chyškách.

Dorazte opět v hojném počtu! 

 foto Polná


ikona info

DVD tour 2013 již za týden!

1.3.2013

Již za týden se na Vás těšíme v Polné na prvním koncertě DVD!

Strávili jsme měsíc zkoušení repertoáru pro novou sezónu a dbali na to, aby fanoušek odcházel z koncertu s pocitem, že se mu dostalo skutečně originálniho playlistu skladeb, na které se už loni nedostalo, ale dle ohlasů fanoušků byly žádané. Jelikož byl program loňského tour přizpůsoben hostování naší Zlaté slavice a jejím skladbám, bylo jasné, že letos ještě bude z čeho vybírat aniž bychom se opakovali!

Nový program je skutečně nový a proto nás baví! Doufáme, že se trefíme i do vkusu a žádostí fanoušků? Včetně asi nejméně očekávaného překvapení, které jsme si pro vlastní potěchu a zpestření koncertů připravili! Pojďme si to společně užít na Arakain DVD XXX tour 2013!

Těšíme se na Vás!


ikona info

Jirka v Hard&Heavy na rádiu Beat

28.2.2013

Už tuto neděli 3. března se můžete těšit na Jirku Urbana v pořadu Hard&Heavy na rádiu Beat. Rozhovor s Jirkou proběhne od 22 do 23 hodinje možné jej poslouchat online na www.radiobeat.cz, kde naleznete i kompletní seznam všech vysílacích frekvencí.

Těšit se můžete nejen na novinky k nadcházejícímu turné, ale i na muziku, kterou s sebou vezme Jirka do studia. 

Již 3.3. od 22 hodin. 

 


ikona info

Arakain nominován ve 3 kategoriích Cen Břitva 

27.2.2013

Rok 2012 byl pro Arakain skutečně zásadním. Vedle stále trvající fanouškovské přízně ocenili Arakain a 30. výročí  kapely i hudební publicisté z oblasti české rockové, metalové, punkové a hardcorové scény. Důkazem toho je nominace kapely hned ve 3 kategoriích hudebních cen Břitva.

Arakain získal nominace:

VIDEO ROKU: ARAKAIN & Lucie Bílá
KONCERT ROKU: ARAKAIN & Lucie Bílá
POTĚŠENÍ ROKU: 30 let skupiny Arakain

O tom, zda se podaří proměnit některou z nominací bude jasno už 23. března, kdy v brněnském klubu Melodka proběhne slavnostní předávání cen Břitva za rok 2012. Připomeňme, že nominace vzešly na základě hlasování 74 hudebních publicistů, mezi nimiž jsou například zástupci titulů Spark, Rock&Pop, Pařát,  iReport.cz, Musicserver.cz a řady dalších.

Přehled kompletních nominací

 


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 


Nová kolekce podzim 2018

Nová kolekce podzim 2018 v e-shopu

 

Kde nás najdete

Arakain SHOP
Arakain na Facebooku


Verze webu pro mobily | © 1982-2019 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist