ARAKAIN - Official site


czczengeng


INFO

Aktualizace: 8.10.2018

ikona info

Thrash Club Tour startuje už dnes!

18.10.2013

Už dnes vyrážíme na naše klubové turné! Máme nazkoušeno, těšíme se na vás a doufáme, že to bude stát za to!

Začínáme v R Klubu v Chrudimi a v sobotu se na vás těšíme v Třebíči v Clubu R. Vstupenky jsou ještě stále v prodeji, tak neváhejte! Místní předprodeje naleznete na webu v sekci Tour.

Dorazte v hojném počtu a pojďte si s námi užít první koncerty jedinečného turné. Těšíme se na vás! 


ikona info

Vyprodán první koncert podzimního turné

30.9.2013

Zájem o vstupenky na speciální klubové turné nás opravdu těší! Ačkoli je stále ještě září, máme už nyní vyprodaný koncert 8. 11. v Liberci

Dobrou zprávou je, že se podařilo přidat v Liberci ještě jeden koncert a to na 7.11! Vstupenky můžete již nyní zakoupit v Arakain e-shopu,  v sítích TicketportalTicket-art, a od středy také přímo v ROCK PUBu v Liberci.

Těšíme se na Vás! 


ikona info

Arakain na mejdanu Harley-Davidson

3.9.2013

K tvrdé muzice prostě už neodmyslitelně patří silné stroje! Tak proč ne Arakain a Harley-Davidson? Přijďte ve středu 11. září do Hard Rock Café v Praze a zjistěte co Arakain a Harley-Davidson pojí.

Prozradíme, že už nyní se můžete těšit ne jedinečný velký mejdan a zhruba hodinové vystoupení Arakainu! A to nejlepší, vstup je ZDARMA!

Kdy: 11. 9. 2013, 19:00

Kde: Hard Rock Café, Praha 1, Malé náměstí 3 

Dorazte v hojném počtu a užijte si s námi mejdan i mimo běžné koncerty a festivaly. 

mejdan pozvánka 


ikona info

Jirka hostem zářijové Rockparády

28.8.2013

V zářijové TV Rockparádě se jako host objeví Jirka Urban! Rockparádu můžete zhlédnout v premiéře už v neděli 1. září od 21 hodin na FAJNROCK TV. Online pak od 2. do 30. září na www.rockparada.cz, dále také od 2. září na Youtube kanálu Rockparády nebo na regionální televizi TV KASS. 

Nalaďte si v září Rockparádu a těšte se, co vše Jirka prozradí.  


ikon info

Vstupenky na podzimní turné v prodeji a s bonusem

15.8.2013

Již od dnešního dne můžete v Arakain E-shopu objednávat vstupenky na koncerty podzimního turné. Se vstupenkou z předprodeje můžete pak v Arakain shopu na koncertech celého turné uplatnit slevu na veškeré zboží.

Při nákupu nad 300 Kč činí sleva 50 Kč

Při nákupu nad 500 Kč činí sleva 100 Kč

Vstupenky můžete od dnešního můžete zakoupit také v síti Ticketportal a od začátku příštího týdne i v síti TicketArt. Bonus samozřejmě platí i pro vstupenky z předprodeje zakoupené v sítích nebo přímo v klubech. Nabídka platí do vyprodání zásob a slevy nelze sčítat. 

plakát podzim 


Arakain vyrazí na své první klubové turné

13.8.2013

Arakain má za sebou 31 let nepřetržitého fungování, úspěšné oslavy svého loňského 30. výročí, turné s Lucií Bílou, vyprodané koncerty, desítky vydaných nosičů a odehraných koncertů a festivalů u nás i v zahraničí. Co však kapela za 31 let fungování nikdy neabsolvovala je ryze klubové turné. Koncerty v klubu mají jinou, vřelejší atmosféru a jsou pro fanoušky jistě vítanou změnou. A právě tento dluh se Arakain rozhodl nyní splatit svým fanouškům, a tak na podzim vyrazí na první klubové turné v celé své historii. 

Nápad se zrodil po absolvování speciálního vystoupení na loňském Metalfestu v Plzni, kde byl odehrán exkluzivní program sestavený výhradně ze skladeb prvních dvou nosičů Arakainu - Thrash The Trash a Schizofrenie. Jde o alba, která se nesmazatelně zapsala do historie českého metalu. Například alba TTT se prodalo více než 120 000 kusů. A protože vystoupení sklidilo obrovské ovace fanoušků i hodně nadšených recenzí  novinářů, byl už jen krůček k nápadu uskutečnit Thrash Club Tour 2013. V koncertním návratu ke kořenům, zazní takové „perly“ jako 311.Peruť,  Thrash The Trash, Amadeus, Pán bouře, Gilotina, Schizofrenie či Šeherezád.

Turné s názvem Thrash Club Tour 2013 se uskuteční v měsících říjen, listopad a prosinec a bude čítat 20 zastávek. Kromě České republiky je plánováno vystoupení i na Slovensku. 
 
Přijďte nasát jedinečnou atmosféru klubů. Vidět Arakain na klubových pódiích je velká vzácnost a vzhledem ke zvolenému repertoárovému listu půjde o neopakovatelnou  raritu. Vstupenky už nejbližších dnech v Arakain shopu nebo předprodejích Ticketportal a Ticket-Art.
 
plakát podzim kluby 
 

ikona info

Předskokan Iron Maiden. Arakain?

4.6.2013

Pražský koncert světové metalové legendy Iron Maiden se už kvapem blíží. Nyní máte navíc jedinečnou možnost zapojit se do volby předskokana a ovlivnit svými hlasy to, koho 29. července v Synot Tip Aréně společně s "Maideny" uvidíte.

Pokud máte pocit, že Arakain by byl důstojným předskokanem není nic jednoduššího než kapelu v anketě podpořit. Stačí poslat sms ve tvaru IRON MAIDEN ARAKAIN na číslo 720 001 222 a pak už jen čekat na výsledky hlasování a finální výběr Iron Maiden.

Hlasovat je možné až do 28. června do půlnoci (z jednoho čísla bude započítán pouze jeden hlas).  

Více: Zvolte předskokana Iron Maiden 

 


ikona Honza

Chat s Honzou - Líbímseti.cz

28.5.2013

Dnes od 20 hodin máte možnost si online "popovídat" s Honzou Toužimským.  Honza bude k dispozici na chatu portálu líbímseti.cz, v chatovací místnosti Votvírák.

Připojte se a ptejte se! 


ikona info

TV Rockparáda - Arakain opět první!

27.5.2013

Děkujeme za vaši stálou podporu, která nás v TV Rockparádě vynesla opět na 1. místo! Tentokrát "jsme to opravdu nečekali", a o to víc nás umístění těší :-). 

Červnovou Rockparádu můžete sledovat na FajnRock TV v premiéře 1. června od 11 hodin. Zhlédnout ji samozřejmě můžete i online od 2. do 30. června na www.rockparada.cz, dále také na TV Kass nebo Youtube kanálu

Pokud nás opět budete chtít podpořit můžete tak učinit prostřednictvím sms ve tvaru: RP 9 odeslané na číslo 903 55 10. Hlasovat můžete od 1. až do 25. června. 

Ještě jednou velký dík za neutuchající podporu a těšíme se na některém z početných letních festivalů!  


Arakain v květnu na Slovensku nevystoupí – kapela popírá spekulace  

20.5.2013

Na základě množících se dotazů fanoušků kapely Arakain ohledně údajných květnových koncertů na Slovensku se kapela rozhodla uvést tyto dezinformace na pravou míru.  

V posledních dnech se totiž ve slovenských médiích začaly objevovat informace, že Arakain v květnu odehraje několik koncertů na Slovensku. Nic z toho není pravda, Arakain se v květnu na Slovensko skutečně nechystá.

Kapela pokračuje ve své nabité festivalové sezóně. Už nyní ale může prozradit, že na Slovensko zavítá na několik koncertů v rámci svého podzimního turné. 


Strana: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25 


Nová kolekce podzim 2018

Nová kolekce podzim 2018 v e-shopu

 

Kde nás najdete

Arakain SHOP
Arakain na Facebooku


Verze webu pro mobily | © 1982-2018 ARAKAIN - Official site | © design Mirek Mach, Karel Trávníček

TOPlist